Účtovníčka a mzdová účtovníčka

FL Consulting s.r.o.

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatné účtovanie v podvojnom a jednoduchom účtovníctve, vedenie účtovníctva v programe KROS, vedenie miezd

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Spoločnosť FL Consulting s r. o. – účtovná kancelária pôsobí na trhu od roku 2008. Tvoria ju profesionáli s dlhoročnou účtovnou praxou, ktorí detailne ovládajú princípy fungovania účtovno – daňového systému.
Vďaka skúseností poskytujeme komplexné služby v oblasti vedenia podvojného a jednoduchého účtovníctva, správy miezd a personalistiky, spracovania daňových priznaní, daňového poradenstva, rekonštrukcia účtovníctva, vedenie skladového hospodárstva .

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1813244  Megjelentetés dátuma: 2.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou