Marketingový pracovník

Fine Bakery s.r.o.

Dolná 101, 900 01, 900 01 Modra, Bratislavský kraj, okres Pezinok, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny, máš rád výzvy a chuť realizovať svoje nápady? Radi sa s tebou stretneme na pohovore.
U nás budeš mať možnosť
- podieľať sa na vytváraní a realizácií marketingových aktivít
- prichádzať s nápadmi v procese inovácií produktov,
- podieľať sa na uvádzaní nových produktov na trh
- spravovať obsah web stránky, online shopu a sociálnych médií
- využiť svoju kreativitu v PR a online marketingu
- komunikovať s našimi zákazníkmi, obchodnými partnermi a verejnosťou
- navrhovať grafické spracovanie obchodných a promo materiálov, komunikovať s grafickým štúdiom, tlačiarňami
- vyhľadávať obchodné príležitosti
- v neposlednom rade pracovať s voňavými a chutnými produktmi pri ktorých ťa určite kreativita neopustí

My ti ponúkame
- pracovné miesto s možnosťou pracovnej sebarealizácie
- samostatnú ako aj tímovú prácu
- flexibilnú pracovnú dobu, prípadne skrátený pracovný úväzok
- možnosť pracovať čiastočne aj z domu, ak potrebuješ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing a obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš ochotu vzdelávať sa, schopnosť pracovať samostatne a orientuješ sa na výsledky pri svojej práci, tak sa nám ozvi a dohodneme si stretnutie.

Sme pekárska a cukrárska výroba v Modre. Aj napriek množstvu, ktoré sme schopní vyrobiť, ostávame ručnou výrobou s dôrazom na kvalitu surovín. Zameriavame sa na výrobu bezgluténového pečiva a väčšiu časť našej výroby tvoria šokom mrazené torty, tortičky, štrúdle rezy a čokoládové pralinky. Väčšinu našich výrobkov exportujeme do zahraničia pre B2B segment. Radi sa prispôsobujeme individuálnym požiadavkám našich zákazníkov, vytvárame produkty na mieru a sledujeme nové trendy vo výrobe aj s ohľadom na špeciálne diéty. Dokážeme teda vyvinúť produkty bezgluténové, bezlaktózové, komplet vegánske, ale aj so zníženým cukrom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2787520  Megjelentetés dátuma: 31.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou