Ponúkame až 10.000,- € na Váš začiatok! Riaditeľ pobočky - ponuka len pre skúsených finančných agentov!

Finanzpartner, a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Trnava, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Snina, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1.500 - 4.500 EUR/mesiac, fix a provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zriadime Vám vlastnú pobočku pod renomovanou a zabehnutou značkou. Neplatíte franšízové poplatky, nepotrebujete vybavenie kancelárie, výpočtovú techniku a neplatíte ani nájom za kancelárie v centre mesta. Všetko za Vás hradí naša spoločnosť. Za prvý rok tak preinvestujeme do Vášho podnikania viac ako 10.000,- EUR.

Hľadáte silného partnera, ktorý je pripravený do Vás investovať? Pracujete ako finančný agent, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac? Zmenili Vám už opäť podmienky kariérneho postupu? Splnili ste podmienky povýšenia a napriek tomu Vás nepovýšili? Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? Práve teraz naša spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších samostatných finančných agentov na Slovensku, investuje do otvorenia ďalších pobočiek.

Našej spoločnosti vďaka jedinečným nástrojom každoročne výrazne rastú tržby (oficiálne údaje na www.finstat.sk) a rovnako tak rastú i tržby jej manažérov a riaditeľov. Ponúkame zdravé podnikateľské prostredie a podporu, ktorú Vám v súčasnosti na trhu neponúka žiadna iná spoločnosť, konkrétne:
- existujúci klienti na kontaktovanie a servis, ktorých Vám dá naša spoločnosť
- kancelárske priestory v centre mesta
- výpočtová technika
- štýlový nábytok
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce
- právne služby
- školenia nových finančných agentov
- inzercia náboru nových finančných agentov
- pri dosiahnutí dobrých výsledkov firemný automobil, mobil

Náplňou Vašej práce je:
- s výraznou podporou našej spoločnosti budovať a viesť tím finančných agentov
- uskutočňovať pravidelné porady, sledovať denné aktivity každého finančného agenta
- podpora, poradenstvo, pomoc finančným agentom

Kvalitná podpora centrály spoločnosti, ktorá pre Vás a Váš tím zabezpečuje databázu klientov, kontakty na uchádzačov o profesiu finančného agenta, ako aj školenia, vzdelávanie, manažment, informačné systémy a množstvo ďalších činností.
Komplexné a veľmi široké portfólio finančných služieb.
Stabilný kariérny plán, ktorý sa počas existencie spoločnosti nemenil – práve naopak, doplňoval sa o stále nové benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie a bankovníctvo

Počet rokov praxe

3

Pozícia vhodná VÝHRADNE pre:
- skúseného finančného agenta
- človeka s veľkými ambíciami
- cieľavedomého a disciplinovaného
- lojálneho
- silne vodcovský typ

Spoločnosť Finanzpartner, a. s., vznikla v roku 2008. Medzi hlavné oblasti jej pôsobnosti patrí sprostredkovanie finančných a realitných služieb.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2700716  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.500 - 4.500 EUR/mesiac, fix a provízny systém