Pohodový kolega do kancelárie (account manager/obchodný zástupca)

FINANCE SK,s.r.o.

Miesto práce
Ravak Business Center, Einsteinova 11, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
550- 5000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia na každodennej báze s novými aj stálymi klientmi;
- poskytovanie zákazníckeho servisu, aktuálnych informácií a support klientom;
- práca v príjemnom a mladom kolektíve;
- práca v kancelárskych priestoroch v hlavnom meste;
- správa klientských požiadaviek;
- vytváranie, riadenie a realizácia komunikačných aktivít;
- marketingová kampaň cielená na klientov;
- jednoduchá administratíva s reportingom;
- osobné stretnutia v sídle spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

- FIXNÝ PLAT a BONUSY;
- zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti;
- pozícia s možnosťou kariérneho a platového rastu;
- supervízia prostredníctvom úspešných manažérov;
- zahraničné, domáce školenia a teambuildingy hradené firmou;
-možnosť naštartovania novej kariéry-získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe;
- široká možnosť osobného a profesíjneho rozvoja;
- nástup možný IHNEĎ.

Informácie o výberovom konaní

Vaše štruktúrované životopisy prosím zasielajte pomocou odpovedajúceho formulára. Po Vašej reakcií na túto pracovnú ponuku budete v krátkom čase kontaktovaní ohľadom dohodnutia pracovného pohovoru. Ak sa Vám neozveme do 7 dní, nepostúpili ste do užšieho výberového konania. Vyzrozumenie o nezaradení do výberového konania nezasielame.
Zaslaním Vášho životopisu do našej spoločnosti dávate súhlas k spracovaniu Vaších osobných údajov, a ich uloženie v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Společnost GKFX byla založena v roce 2009 v Londýně za účelem stát se vůdčí firmou na forexovém trhu. Jakožto plně regulováni úřadem pro finanční služby (dále jen FSA) (registrovaným v Anglii a Walesu pod číslem 501320) poskytujeme všem klientům po celém světě přínos a klid s vědomím, že jejich vklady jsou odděleny a kryty předpisy klientských pravidel o penězích podle FSA.
V současné době je GKFX inovativní celosvětově známý makléř na devizovém trhu nabízející unikátní kombinaci obchodních technologií a klientských potřeb. Tým GKFX má jeden cíl a účel: nabídnout nejvýhodnější a nejtransparentnější obchodní podmínky pro klientovu přízeň.
S GKFX se může každý spolehnout na bezpečnost, zdroje a podpůrné služby u přední nadnárodní organizace věnující se tisíce klientům po celém světě. GKFX byla založena a rozrůstala se, až se stala jedním z největších makléřských firem, která má jednu z největších sítí poboček na světě.
Poskytujeme přístup k více jak tisíci trhům na světě na nejmodernějších obchodních platformách a určitým klientů jsme schopni nabídnout zakázkové trhy, pokud je dostatečná poptávka.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.
ID: 2814635  Megjelentetés dátuma: 12.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550- 5000€