Anglická obchodná spol. hľadá rusky hovoriacich ľudí (Telefonický operátor)

FINANCE SK,s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientmi
- celková zodpovednosť za pridelených zákazníkov
- vykonávanie určených obchodných cieľov a plánov
- podpora hlavného manažéra
- vedenie dokumentácie
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí
- po absolvovaní 1 mesačného školenia postup

PRACOVNÁ POZÍCIA NIE JE VHODNÁ PRE ŠTUDENTOV DENNÉHO ŠTÚDIA.

Zamestnanecké výhody, benefity

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca v kancelárií
- - práca v príjemnom, mladom, dynamickom kolektíve
- služobný telefón
- team-buildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Vaše štruktúrované životopisy prosím zasielajte pomocou odpovedajúceho formulára. Po Vašej reakcií na túto pracovnú ponuku budete v krátkom čase kontaktovaní ohľadom dohodnutia pracovného pohovoru. Ak sa Vám neozveme do 7 dní, nepostúpili ste do užšieho výberového konania. Vyzrozumenie o nezaradení do výberového konania nezasielame.
Zaslaním Vášho životopisu do našej spoločnosti dávate súhlas k spracovaniu Vaších osobných údajov, a ich uloženie v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Společnost GKFX byla založena v roce 2009 v Londýně za účelem stát se vůdčí firmou na forexovém trhu. Jakožto plně regulováni úřadem pro finanční služby (dále jen FSA) (registrovaným v Anglii a Walesu pod číslem 501320) poskytujeme všem klientům po celém světě přínos a klid s vědomím, že jejich vklady jsou odděleny a kryty předpisy klientských pravidel o penězích podle FSA.
V současné době je GKFX inovativní celosvětově známý makléř na devizovém trhu nabízející unikátní kombinaci obchodních technologií a klientských potřeb. Tým GKFX má jeden cíl a účel: nabídnout nejvýhodnější a nejtransparentnější obchodní podmínky pro klientovu přízeň.
S GKFX se může každý spolehnout na bezpečnost, zdroje a podpůrné služby u přední nadnárodní organizace věnující se tisíce klientům po celém světě. GKFX byla založena a rozrůstala se, až se stala jedním z největších makléřských firem, která má jednu z největších sítí poboček na světě.
Poskytujeme přístup k více jak tisíci trhům na světě na nejmodernějších obchodních platformách a určitým klientů jsme schopni nabídnout zakázkové trhy, pokud je dostatečná poptávka.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Riadne ukončená SŠ/SOU;
- spoľahlivosť, dochvíľnosť a slušné vystupovanie;
- trestná bezúhonnosť;
- chuť učit sa novým schopnostiam;
- užívateľská znalosť práce na PC;
- aktívny záujem o budúci kariérny rast v spoločnosti.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.
ID: 2683428  Megjelentetés dátuma: 14.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou