Key account manager

FINANCE SK,s.r.o.

Miesto práce
Ravak Business Center, Einsteinova 11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600-5000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu a komunikatívnu osobnosť schopnú oslovovať nových klientov, dlhodobo komunikovať a spolupracovať s klientmi existujúcimi.
Dojednáva a realizuje akvizičné a servisné obchodné stretnutia, vyhľadáva ďalšie obchodné príležitosti u existujúcej aj novej klientely.
Udržiava vzťahy so súčasnými aktívnymi klientmi.
Buduje a stará sa o portfólio čerpaných služieb klientov.
Komunikácia s klientmi - prevažne telefonická a e-mailová.
Zakladanie osobných účtov.
Osobné rokovania s pozvanými klientmi
Spolupráca so skúsenými kolegami
Tvorba databázy
Nadštandardné finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým obchodným výkonom v akvizícii nových klientov.
Možnost naštartovať kariéru pre tých, ktorí zatiaľ nedostali svoju šancu a zodpovedajú kandidátskemu profilu

Bonusy / prémie, Manažérsky motivačný program, Mobilný telefón, Občerstvenie na pracovisku, Firemné akcie

Úspešní sales manageri rastú do riadiacich pozícií obchodných tímov a regionálnych obchodných riaditeľov.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na na mail.
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Banka Bernstein je německá soukromá banka. Sídlo společnosti se nachází v centru Mnichova, na ulici Maximilianstraße.
Hlavní činností je zprostředkování obchodů na kapitálových trzích. Zaměřujeme se přitom na obchodování s cizími měnami a deriváty. Banka Bernstein jako jediná instituce v Německu podléhající úřední regulaci vlastní aktivní licenci pro provoz technologie serveru MetaTrader 4.

Kromě přísných nařízení, která se na nás vztahují jakožto na německý úvěrový ústav, navíc ve všech zemích EU disponujeme licencemi pro poskytování bankovních a finančních služeb. Na základě těchto rámcových podmínek jsme také globálně nejlépe připraveni pro soukromé i institucionální klienty. Naši klienti oceňují vysoký standard bezpečnosti a kvality služeb na německém finančním trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne stredoškolské vzdelanie
- Užívateľská znalosť PC
- Ochota učiť sa novým veciam a cieľavedomosť, motivácia peniazmi
- Čistý trestný register
- Komunikačné schopnosti

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.
ID: 1575804  Megjelentetés dátuma: 16.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600-5000