Majster výroby

FIDUCIA, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kandidát prideľuje svojim podriadeným prácu tak, aby bolo zabezpečené plnenie výrobných úloh, využitie strojného zariadenia a pracovnej doby zamestnancov,
- zodpovedá za činnosť svojich podriadených na svojej zmene,
- zabezpečuje a organizuje prípadnú prácu nadčas,
- kontroluje činnosť svojich podriadených vo výrobnom procese so zameraním hlavne na kvalitu práce, bezpečnosť pri práci a dodržiavanie predpísanej technológie,
- vedie evidenciu a záznamy na svojej zmene podľa príslušných predpisov,
- včas reaguje na možnosť vzniku prestoja,
- vykonáva všetky práce pridelené priamym nadriadeným
- eviduje dochádzku zamestnancov na svojej zmene.

Vaše životopisy prosím zasielajte na emailovú adresu [email protected] alebo priamou reakciou na ponuku prostredníctvom služby profesia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je výrobno – obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou výroby drôtov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- BOZP, PO a ŽP pre vedúcich zamestnancov,
- procesný prístup podľa normy ISO 2001:2008, ISO 14001:2004
- školenie vodičov VZV, referentských vozidiel,
- oprávnenie na obsluhu plynových zariadení
- obsluha PC, MS Office, počítačové znalosti - všeobecne

Spoločnosť FIDUCIA pôsobí v oblasti poradenských a konzultačných služieb od r. 1998. Disponujeme špecialistami so širokou pôsobnosťou a kvalifikovaným odborným zázemím. Zameriavame sa na riešenia kľúčových životných otázok každého z nás. Sú to práca a bývanie.

Prostredníctvom našich dcérskych spoločností zabezpečujeme komplexný personálny, realitný a právny servis ako pre spoločnosti, tak i pre individuálnych klientov. Svojim charakterom ide o prvú a jedinečnú myšlienku prepojenia personálnych a realitných služieb na slovenskom trhu. Naše referencie sú zrkadlom našej práce.

FIDUCIA (lat.) znamená v preklade dôvera a v našej práci reprezentuje kvalitu vzťahu k človeku - ku klientovi. Od začiatku pôsobenia našej spoločnosti kladieme dôraz na kvalitu služieb a komplexnosť poskytovaného servisu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1262328  Megjelentetés dátuma: 23.7.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou