Kontrolór kvality

Ferplast Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nesvady, okres Nové Zámky
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola procesu výroby
- zabezpečenie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly procesov štatistickými metódami
- príprava analýz a evidencia výsledkov
- úzka spolupráca s technickými a výrobnými oddeleniami
- dohľad na dodržiavanie stanovených postupov vo výrobnom procese a pri zavádzaní nových
výrobkov
- identifikovanie a zavádzanie preventívnych a nápravných opatrení vo výrobe, sledovanie
a vyhodnocovanie efektívnosti

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Záujemcov o pracovnú pozíciu,
ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme najneskôr do 4 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru za účelom prvého predvýberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- schopnosť čítať technologickú dokumentáciu a rozumieť výrobnému procesu
- znalosť a praktické vedomosti z oblasti nástrojov kvality, štatistického riadenie procesov SPC
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a flexibilita
- cieľavedomosť, analytické myslenie, snaha a ochota riešiť problémy

FERPLAST SLOVAKIA, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti FERPLAST GROUP, ktorá má 50 ročnú históriu a vyrába potreby a doplnky pre domáce zvieratká (vtáky, mačky, psy,ryby...).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2742160  Megjelentetés dátuma: 29.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou