Sládkovičovo (Pierre Baguette) - výroba bagiet a sendvičov. Ubytovanie a doprava zdarma !

Miesto výkonu:
Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Galanta
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
9.8.2017
Plat:
650-1016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke ( plnenie bagiet )
- pomocné práce ( prijmeme aj študentov na letnú brigádu - )
- manipulačné práce
- balenie a váženie surovín
- obsluha pekárenských zariadení vo výrobe produktov Pierre Baguette

- stabilné dlhodobé zamestnanie v kmeňovom stave spoločnosti Fekollini ( Pierre Baguette ),
- kariérny rast,
- narastajúce finančné ohodnotenie podľa tried,
- doprava a ubytovanie zdarma
- stravné lístky.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3155445  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650-1016