Kuchár

FARMAMARKET, s.r.o.

Miesto práce
Vojtecha Spanyola 8343/1A, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na pozíciu kuchár. Sme novootvorené BISTRO v centre mesta Žilina, varíme z kvalitných lokálnych potravín, keďže ako spoločnosť sa zaoberáme aj ich predajom. V našom záujme je poskytovať zákazníkom kvalitnú modernú gastronómiu, preto hľadáme do tímu šikovného kuchára, ktorý sa rád vzdeláva, chce napredovať, sleduduje trendy v gastronómii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár.

Počet rokov praxe

1

FARMAMARKET, je spoločnosť, ktorá obchoduje v oblasti potravín,konkrétne sa venujeme predaju poctivých slovenských potravín. Ďalším našim projektom je BISTRO, v ktorom sme si dali za cieľ preniknúť aj do oblasti gastronómie a ponúknuť tak našim zákazníkom nielen potraviny na predaj, ale aj pripravené pokrmy z kvalitných surovín v našom BISTRE. Pre lepšiu predstavu o našej práci FB : Farmamarket.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2794271  Megjelentetés dátuma: 2.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou