Upratovačka

EMPARK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovacie práce - precízne čistenie sociálnych a administratívnych priestorov. Práca 4 hod./denne + záskok PN, Dovolenka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Zodpovednosť, ochota pracovať, dôslednosť, precíznosť, serióznosť,

Spoločnosť Karavan.sk je moderná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom obytných vozidiel - karavanov . Sme lídrom na trhu pre rozsah ponuky, inovácie s potenciálom ďalšieho rozvoja. Dcérska spoločnosť Camper system buduje státia a kempy pre karavany a dodáva technológie na parkoviská a kempingy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2812235  Megjelentetés dátuma: 22.8.2023  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.