Informátor, koordinátor dopravy

EMPARK s.r.o.

Miesto práce
Seredská, Trnava-Modranka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
840 EUR/mesiac+ príplatky za soboty, nedele, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola prejazdu motorových vozidiel cez vrátnicu
- zabezpečovanie a kontrola vstupu a výstupu ľudí z objektu
- poskytovanie informácií návštevám a ich navigovanie v rámci objektu
- vykonávanie pravidelných obchôdzok
- starostlivosť o plynulý chod areálu
- upratovanie, zametanie okolia vrátnice a objektu na základe pokynu nadriadeného
- udržiavanie čistoty na parkovisku
- starostlivosť a zákazníka a prozákaznícky prístup
- spolupráca pri riešení požiadaviek a sťažností
- plniť ďalšie úlohy a nariadenia zadané priamym nadriadeným podľa potreby
- 12 hodinové smeny, denná, nočná, krátky dlhý týždeň
- nutnosť mať čistý register trestov

odmeny za dobre vykonanú prácu, práca v mladom kolektíve

Prosím kontaktovať len uchádzači s vážnym záujmom pracovať, ČISTÝ register trestov je podmienka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci, flexibilita, logické myslenie, ochota pracovať nadčas, spoľahlivosť, ZODPOVEDNOSŤ, LOJALITA, príjemné vystupovanie

Spoločnosť Karavan.sk je moderná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom obytných vozidiel - karavanov . Sme lídrom na trhu pre rozsah ponuky, inovácie s potenciálom ďalšieho rozvoja. Dcérska spoločnosť Camper system buduje státia a kempy pre karavany a dodáva technológie na parkoviská a kempingy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2728778  Megjelentetés dátuma: 1.2.2024  Alapbér (bruttó): 840 EUR/mesiac