Referent ďalších foriem vzdelávania na Fakulte telesnej výchovy a športu UK

Fakulta telesnej výchovy a športu UK

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
20.08.2018
od 448,50 € zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 553/2003 Z. z.“) plus osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna a odborná práca pri zabezpečovaní študijnej agendy študentov VŠ
- Organizačné zabezpečovanie študijnej agendy frekventantov ďalších foriem vzdelávania (seminárov a školení pre trénerov a učiteľov) - ponuka vzdelávania, komunikácia s uchádzačmi, administrovanie procesu prihlasovania sa, spracovanie evidencie, zverejňovanie informácií o vzdelaní, vyhodnocovanie vzdelávania
- Spolupráca pri realizovaní prijímacích skúšok
- Spracovanie štatistických údajov o ďalších formách vzdelávania pre ÚIPŠ
- Zabezpečovanie záverečných skúšok ďalších foriem vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota spolupracovať s ľuďmi, dôslednosť, trpezlivosť, ústretovosť a nekonfliktnosť

Poslaním Fakulty telesnej výchovy a športu je poskytovať vysokoškolské vzdelávanie prostredníctvom akreditovaných študijných programov a rozvíjať harmonickú osobnosť, vedomosti. múdrosť, dobro a trpezlivosť v človeku, prispievať k rozvoju vedy, kultúry, športu a zdravia pre blaho celej spoločnosti.
Svoje poslanie napĺňa výchovou v duchu hodnôt demokracie, humanizmu, tolerancie, európskej solidarity a vedením študentov k tvorivému, kritickému a k nezávislému mysleniu, k zdravému sebavedomiu a k národnej hrdosti.
ID: 3023678  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 448,50 € zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 553/2003 Z. z.“) plus osobný príplatok.