Účtovník - rozpočtár

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Radlinského 9, Bratislava, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
800,--€ brutto ( základná zložka mzdy - tarifný plat v zmysle Zákona č.553/2013 o odmeňovaní vo verejnej správe+ os.príplatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva podľa platných právnych predpisov a rozpočtovej klasifikácie
- pokladničné operácie na zverenom účte
-spolupráca s ostatnými oddeleniami
-evidencia bežných účtovných dokladov
-príprava výstupov pre riešiteľov projektov podľa požiadaviek
-príprava podkladov k výročnej správe-hodnotenie rozpočtu

dovolenka naviac z Kolektívnej zmluvy, stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení,
príspevok zamestnávateľa na DDS, možnosť využitia zamestnaneckej posilňovne a iné výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, rozpočet

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť, samostatnosť, ovládanie príslušnej účtovnej a daňovej legislatívy

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2730969  Megjelentetés dátuma: 10.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,--€ brutto ( základná zložka mzdy - tarifný plat v zmysle Zákona č.553/2013 o odmeňovaní vo verejnej správe+ os.príplatok)