Administratívny pracovník

Fabrika SK s.r.o.

Miesto práce
Hlinická cesta 396, okres Bytča
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
450 v čistom + možné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je starostlivosť o e shop s vykurovacou technikou, komunikácia so zákazníkmi, objednávanie tovaru, príprava tovaru na expedíciu a objednávanie dopravy, fakturácia, koordinácia realizácií, príprava cenových ponúk, vedenie pokladne, administratívne práce

Možnosť kariérneho rastu, práca v kancelárií, 8 hodinový pracovný čas

Výberové konanie bude realizované v Bytči dňa 30.9.2016, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, zodpovednosť, aktívny prístup k práci, skúsenosti v oblasti práce s technikou výhodou,

Spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou, veľkoobchodným a maloobchodným predajom vykurovacej techniky, kompletnou realizáciou vykurovania, obnovy budov a poradenstva v oblasti obnoviteľných zdrojov energie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2732615  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 450 v čistom + možné prémie