Obchodná reprezentantka

F R I K A S s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
cca 1950,00 € brutto po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponuka a predaj gastro produktov z oblasti potravín
- akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- poskytovanie zákazníckeho poradenstva a konzultácii
- zodpovednosť za objednávky ich vybavenie, spracovanie, riešenie reklamácii
- zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
- aktívna komunikácia s nadriadeným a kolegami v tíme
- poskytovanie informácii o stave zvereného regiónu
- prieskum trhu, monitorovanie konkurenčných aktivít
- práca v teréne / home office

- zaujímavá a perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
- motivujúce platobné ohodnotenie na základe pracovných výsledkov
- firemný automobil a mobilný telefón / internet + tablet , všetko aj na osobné využitie
- flexibilná pracovná doba
- zľavy na firemné výrobky
- úvodné zaškolenie odborné aj obchodné
- ďalšie školenia pre profesijný rast

CV s priloženou fotografiou posielať na adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, odpovieme každému

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Počet rokov praxe

3

chuť pracovať, samostatnosť, flexibilita, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikačná zdatnosť, schopnosť vyjednávať, orientácia na výsledky a odolnosť voči stresu. Prax v oblasti gastronómie je výhodou

Spoločnosť Frikas s.r.o. vznikla v roku 1992 ako jedna z prvých veľkoobchodných spoločností na Slovensku, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá distribúciou potravín a čistiacich prostriedkov do gastronomických prevádzok. Jej zákazníkmi sú zariadenia spoločného stravovania všetkých druhov, veľkostí a národných kuchýň. Čo znamená, že si tam nájdu všetko potrebné zariadenia školského stravovania, prevádzky závodného stravovania, prevádzky HORECA, bufety, pizzérie aj ďalšie zariadenia s celodenným stravovaním.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1861823  Megjelentetés dátuma: 6.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: cca 1950,00 € brutto po zapracovaní