Prípravar stavieb

F K L stavebná, spol. s r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie podľa odborných znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oceňovanie stavebných prác a príprava cenových ponúk v SW "CENKROS plus"
- vyhotovenie VV na základe obhliadky stavby alebo DP
- technická kontrola projektovej dokumentácie
- zhotovenie harmonogramov výstavby
- zhotovenie nákladových kalkulácií stavieb
- priebežná analýza a vyhodnocovanie projektu a jeho rentabilita
- príprava a zabezpečenie stavieb - vyhľadávanie dodávateľov prác a materiálov
- preštudovanie projektovej dokumentácie pridelenej stavby,
- kontrola výkazu výmer, spracovanie výkazu výmer,
- vypracovanie cenovej ponuky vo firemnom štandarde,
- participácia na príprave realizovaných projektov,
- vedenie agendy pridelených projektov (čerpania, subdodávatelia atď.),
- kompletizácia podkladov k odovzdaniu ukončených projektov,
- komunikácia s investorom

- stabilná, perspektívna a rozvíjajúca sa spoločnosť;
- odborný a osobnostný rozvoj;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

F K L stavebná, spol. s r. o., je dynamická spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou, pôsobiaca na trhu od roku 1991. Zameriava sa developerskú činnosť, ktorá zahŕňa realizáciu stavieb od prípravy pozemkov, projektu až po kolaudáciu; výstavbu nových budov, rekonštrukcie historických budov a fasád; rekonštrukcie a výstavbu bytov, bazénov, športových areálov. V roku 2011 spoločnosť získali Čestné uznanie od Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR za zodpovedné podnikanie a výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť SR. Hlavným cieľom je kvalita, spoľahlivosť a spokojnosť pre klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1480386  Megjelentetés dátuma: 13.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac