Operátor výroby - Ubytovanie zabezpečené !

EXPRESS WORK, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž automobilových komponentov
- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu
- balenie, skladanie, lepenie
- 2- 3 zmenná prevádzka

- týždenné zálohy
- koordinátor stále k dispozícií
- stravné lístky v hodnote 3,15 €
- preplatené nadčasy
- možnosť kariérneho rastu
- dochádzkový bonus až do výšky 30€
- ubytovanie zdarma
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je zameraná najmä na výrobu plastových dielov ktoré sa používajú v systémoch vstrekovania. Špecializuje sa na produkciu a montáž interiérových častí automobilov. Produkty spoločnosti pracujú spoločne, aby sa vytvorili inteligentné riešenia. Dôsledne pracuje na vývoji produktov a je lídrom pri stanovení nových štandardov. Účelom navrhovanej činnosti je rozšírenie kapacít výrobného závodu, ktoré spočíva v zriadení novej prevádzky.
Hľadáme pracovníkov pre klienta v krajoch Trnavský, Prešovský a Žilinský.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Společnost je držitelom povolenia zprostredkovania zamestnania.

Náborové kancelarie
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Bratislava
Trnava
Žilina
Košice

Kontakt +420774712127 / +421907918719

Prosíme o zaslání životopisu s aktuální fotografií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2826116  Megjelentetés dátuma: 28.11.2016