Právník

Expobank CZ a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce:

  • Poskytování právní podpory vedení banky a obchodním i servisním útvarům banky
  • Vypracování smluvní dokumentace (čj, čj/aj, aj)
  • Kontrola smluvní dokumentace pro provozní oddělení banky
  • Zpracování právních stanovisek pro vnitřní potřebu banky
  • Posuzování interních předpisů banky, aktivní účast na jejich přípravě a revizi
  • Účast na jednáních s klienty
  • Spolupráce při činnostech týmů Collection & Workout
  • Zastupování banky v procesních záležitostech a při jednáních s veřejnými orgány a institucemi

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ právní vzdělání
  • Předchozí zkušenost z oblasti bankovnictví nebo advokacie min. 3 roky
  • Přehled o právní úpravě a zkušenosti s fungováním kapitálového trhu (MiFID I, MiFID II, EMIR atd.)
  • Právní a praktické znalosti při realizaci procesů Collection & Workout
  • Jazykové znalosti (čeština - výborná znalost podmínkou, angličtina - výborná znalost podmínkou, další cizí jazyky vítány)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Znalost MS Excel a MS Word
  • Pracovní spolehlivost a flexibilitu

Nabízíme:

  • Samostatnou pracovní pozici
  • Odpovídající finanční ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Tým ochotných kolegů

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2948517  Megjelentetés dátuma: 27.2.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.