FileNet konzultant

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60000-80000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

analýza potřeb zákazníka
návrh a konfigurace IBM FileNet P8 sytému a aplikací
návrh architektury řešení
rozšiřování, úprava a následná údržba existujících FileNet Řešení
konzultantská podpora
školení uživatelů zákazníka a jejich podpora

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy
práce na tuzemských i zahraničních projektech
moderní pracovní prostředí
pružná pracovní doba
možnost certifikací
odborné zaškolení
možnost kariérního růstu
motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
notebook, mobilní telefon
příspěvek na stravování, penzijní připojištění
možnost home office 2 dny v týdnu
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o náboru

Chcete pracovat na projektech v korporátním prostředí a velkých státních organizacích? Rádi cestujete a máte zodpovědný přístup k práci? Zajímají Vás návrhy vhodných řešení pro správu dokumentů na technologiích IBM?

Pro renomovaného klienta hledáme Senior FileNet konzultanta, který si rozumí s technologiemi IBM, Kofax, Adobe či Microsoft a dokáže vytvořit komplexní řešení dle představ zákazníka.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Klient poskytuje komplexní IT řešení a služby pro firemní klientelu a státní správu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání v oboru informatiky
praxe na podobné pozici výhodou
zkušenosti s IBM FileNet P8 na úrovni analytika, architekta, konzultanta
znalost ECM
znalost relačních databází (SQL, MS SQL, Oracle)
znalost vývoje v Javě výhodou
znalost digitalizačních technologií Kofax a IBM Datacap výhodou
znalost aplikačních serverů (Weblogic, Websphere) výhodou
komunikativní znalost anglického jazyka
ŘP B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2808131  Megjelentetés dátuma: 11.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 60000-80000Kč