Analytik KPIs v logistice

Experis

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Velice motivující

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se servisem v oblasti transportní logistiky (původem USA) aktuálně do svého týmu hledá kandidáta/kandidátku na pozici Analytik dát v logistice. Výkon práce: centrum Prahy

Vaši hlavní náplní práce bude:
- dohled a starost nad kontrakty mezi klienty a přepravci (námořní, letecká, pozemní)
- sběr dát od přepravců, jejich vyhodnocování a podávání informací klientovi
- strategické meetingy s klientem (komunikace v angličtině)
- sběr dát od kolegů
- statistiky
- analýza nákladů a efektivity přepráv

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čeká na Vás velice příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy s rodinnou atmosférou v centru Prahy. Kromě zajímavé práce v tomhle prostředí ještě:
- tým energických lidi
- denní komunikace v AJ
- možnost vzdělávání
- firemní benefity: sick days, 5 týdnů dovolený, stravenky, pravidelné teambuildingy
- pozice je trvalý pracovní poměr (doba neurčitá)

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis.

Budu se těšit na Vaši reakci!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpowergroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost zabývající se servisem v oblasti transportní logistiky (původem USA)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vynikající znalost excelu (makrá)
- alespoň teoretická znalost logistických procesů
- pro-klientský přístup
- Access velikou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1993315  Megjelentetés dátuma: 27.1.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Velice motivující