Právnik - špecialista

EXIMBANKA SR

Miesto práce
Grösslingova 1, 813 50 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie sporovej a nesporovej agendy,
- vypracovávanie návrhov na riešenie rizikových pohľadávok z pohľadu právnych postupov,
- aktívna účasť na riešení rizikových prípadov,
- mimosúdne vymáhanie pohľadávok,
- príprava právnych podaní v rámci exekučných, konkurzných, reštrukturalizačných konaní a dobrovoľných dražieb, zastupovanie v týchto konaniach,
- vypracovávanie žalôb a iných súdnych podaní,
- zastupovanie EXIMBANKY SR v konaniach pred súdmi a orgánmi verejnej moci a na veriteľských schôdzach.

- pružný pracovný čas
- 37,5 h týždenný pracovný čas
- sociálny program (príspevok pri PN, OČR a ďalšie)
- + 1 týždeň dovolenky
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- stravný lístok 5€

Pracovný životopis zasielať e-mailom na uvedenú adresu, s vyjadrením súhlasu so spracovaním poskytnutých osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené kritéria.
Odpovede budú zasielané len pozvaným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- pracovná skúsenosť na právnom oddelení banky alebo v inej finančnej inštitúcii výhodou,
- veľmi dobré znalosti odbornej problematiky,
- schopnosť odborne spôsobilého prístupu k riešeniu pracovných úloh,
- schopnosť samostatného myslenia,
- aktívny prístup k zverenej pracovnej oblasti,
- vysoké pracovné nasadenie,
- flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť.

EXIMBANKA SR je štátna exportná úverová agentúra a jej poslaním je podpora slovenského exportu prostredníctvom bankových a poisťovacích aktivít. Svoje aktivity úspešne rozvíja od roku 1997. Jej hlavným cieľom je zvýšenie konkurenčnej schopnosti slovenských vývozcov tovarov a služieb na medzinárodných trhoch. Vo vzťahu ku komerčnému finančnému trhu plní komplementárnu funkciu. EXIMBANKA SR ponúka celú škálu finančných produktov spojených s vývozom , predovšetkým úverové poistenie , financovanie a záruky. Tím špecializovaných pracovníkov navrhuje odborné riešenia vývozných potrieb slovenských exportérov, založené na znalosti vývoja trhu, podnikateľského prostredia, rizika krajín a bonity dlžníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2758957  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou podľa odbornej praxe