Predajca motoriek prémiovej značky

Performia s. r. o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• starostlivosť o už existujúcich zákazníkov
• analýza a spracovávanie dopytov vrátane identifikácie potrieb v celej šírke
• vypracovávanie cenových ponúk a podkladov a následný predaj vozidiel vrátane poistenia a leasingu
• zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
• kooperácia s prijímacími technikmi
• podieľanie sa na vytváraní marketingových aktivít spoločnosti

• zázemie stabilnej, renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• veľká podpora priameho vedenia
• veľmi dobré pracovné podmienky
• reálna možnosť neustáleho odborného ako aj osobnostného rastu
• v prípade potreby je zabezpečená možnosť ubytovania v blízkosti výkonu práce

Výkon tejto pozície bude náročný, nakoľko sa jedná o novo vytvorené pracovné miesto v predajni, ktorá sa otvorí začiatkom budúceho roka. Predajca musí mať okrem odborných znalostí v danom odvetví aj dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti. Je skutočným partnerom pre zákazníka, schopný poskytnúť mu "riešenia" šité na mieru a byť pre neho mnohokrát aj dlhodobým stabilným partnerom. Táto práca si nevyžaduje predajného “guru”, skôr niekoho, kto miluje motorky a žije nimi natoľko, že by sa v tejto oblasti úplne našiel. Hľadáme výraznú osobnosť, ktorá má ochotu neustále sa vzdelávať, schopnosť prekonávať prekážky a prípadné odmietnutia, ktoré práca predajcu môže prinášať. Preto budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré výsledky.
Váš prípadný zamestnávateľ sa môže pochváliť komplexne vybudovaným moderným predajno - servisným strediskom automobilov, ktoré sa nachádza hneď vedľa, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Neobávate sa hľadania riešení, ktoré prinášajú spokojnosť zamestnávateľa aj zákazníkov v tomto segmente? Pôsobia na Vás náročné úlohy a prevzatie zodpovednosti ako výzva? Práca predajcu však na druhej strane poskytuje aj veľa samostatnosti a kompetencií. Dôležité sú výsledky, ktoré Vám zabezpečia veľmi dobré finančné ohodnotenie a istú budúcnosť. Veľkým benefitom je aj samotná značka motoriek a skutočnosť, že budete stáť pri zrode nového predajného miesta motoriek BMW a špecializovanej predajne oblečenia a doplnkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Našim klientom je spoločnosť MD-Bavaria Žilina, s.r.o., ktorá pôsobí v Žilinskom kraji ako autorizované zastúpenie značky BMW už viac ako 16 rokov.
Svojim klientom ponúkajú komplexné profesionálne služby vysokej kvality v oblasti motorových vozidiel. Začiatkom budúceho roka sa bude otvárať nová pobočka BMW Motorrad Žilina, ktorá bude zastrešovať predajňu motoriek spolu s predajňou oblečenia a doplnkov, ktorej by ste boli súčasťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technické myslenie a veľký záujem o motorky
• schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
• vysoké pracovné nasadenie
• ochota neustále pracovať na svojej kompetencii
• pozícia vhodná pre absolventa, avšak s preukázateľnými veľmi dobrými výsledkami z predchádzajúcej činnosti

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2822136  Megjelentetés dátuma: 29.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fix + odmeny na základe výsledkov