Senior Sharepoint Programátor

exe, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 6, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do vývojového tímu exe hľadáme nového kolegu, Senior Sharepoint Developer-a, ktorého úlohou bude najmä:

• vývoj, testovanie, podpora a nasadzovanie aplikácií pre platformu MS SharePoint,
• programovanie v C#.NET, JavaScript ASP.NET
• realizácia projektov v oblasti vývoja a údržby existujúcich programových
komponentov
• tvorba technickej dokumentácie

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu
• prostredie rodinnej firmy s možnosťami pre šport či relax
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast
• spolupráca so slovenskými a zahraničnými zákazníkmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• zodpovedný prístup k práci a dôslednosť

Odborné schopnosti:

• výborná znalosť SharePoint, znalosť Office365 výhodou
• skúsenosti s HTML a XML, ASP, Web Services, MS SQL Server
• dobré algoritmické a konceptuálne myslenie
• relevantný MS certifikát - výhodou

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2822099  Megjelentetés dátuma: 24.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou