Projektový manažér IT

exe, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 6, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér riadi implementáciu projektov, je zodpovedný za dodávku projektu v stanovenom čase, pri dodržaní plánovaných nákladov a dohodnutej kvality. Komunikuje so zákazníkom, plánuje a koordinuje interné zdroje, riadi subdodávateľov a zabezpečuje úspešné ukončenie projektu. Zodpovednosť v rámci interných a externých projektov za riadenie:

• času pracovníkov, financií a externých zdrojov,
• komunikácie a úloh

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu
• prostredie rodinnej firmy s možnosťami pre šport či relax
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• efektívna komunikácia
• aktívne vzdelávanie
• starostlivosť o zákazníka
• flexibilita
• organizačné schopnosti
• projektový manažment
• rozhodnosť/ pozitívne smerovanie
• operatívne rozhodovanie
• schopnosť zamerať sa na ciele/výsledky
• stres manažment

Odborné schopnosti:
• odborná znalosť v projekt manažmente
• skúsenosti v odbore min. 2 roky
• PMI Certifikácii na úroveň CAPM – výhodou
• IPMA certifikácia – IPMA C, Princ.Foundation certifikacia - výhodou
• analytické a logické myslenie

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2812830  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou