Junior Sales Executive

exe, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 6, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca vyhľadáva obchodné príležitosti, analyzuje potenciál trhových možností. Zabezpečuje, plánuje, organizuje a vedie obchodné rokovania za účelom získania a udržania obchodných prípadov. Zodpovednosť za plnenie stanoveného obchodného plánu vo výške definovanej vedením firmy pre danú úroveň pozície.

Jeho náplňou práce a zodpovednosťou budú:

• starostlivosť o existujúce obchodné prípady a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• zabezpečenie rozšírenia produktového portfólia u existujúcich zákazníkov
• zodpovednosť za plnenie ziskových ukazovateľov stanovených pre úroveň obchodného zástupcu
• zodpovednosť za partnerské vzťahy a komunikáciu
• vyhľadávanie a vedenie rokovania so zákazníkmi za účelom získania obchodného prípadu v spolupráci s relevantnými zamestnancami spoločnosti
• zodpovednosť za vypracovanie ponuky pre zákazníka a riadenie zmluvného vzťahu po štádium realizácie
• zodpovednosť za cenotvorbu po konzultácii s obchodným riaditeľom a jeho informovanie o priebehu vývoja obchodného prípadu
• tvorba pozitívneho vzťahu zákazníka k spoločnosti
• vedenie písomnej dokumentácie o „ošetrovaných“ a realizovaných obch. prípadoch
• plnenie pokynov príslušného nadriadeného súvisiacich s charakterom práce

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu
• prostredie rodinnej firmy s možnosťami pre šport či relax
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• odborná znalosť v požadovanej oblasti
• skúsenosti na podobnej pozícii min. 2 roky
• certifikáty výhodou

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2771345  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou