Microsoft CRM Senior Consultant

exe, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 6, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MS CRM Senior Consultant zabezpečuje aplikačnú realizáciu projektových a servisných zákaziek v oblasti vývoja softvéru, alebo nasadzovania aplikačných riešení na platforme Microsoft Dynamics CRM. Hlavne zabezpečuje analýzu, návrh, dokumentáciu a podporu dodaných aplikačných riešení.

Oblasť zodpovedností:
• Asistencia projektovému manažérovi pri plánovaní vývoja aplikácie
• Business konzultácie, návrh riešenia, tvorba detailnej technickej funkčnej špecifikácie
• Konfigurácia a prispôsobenie aplikácie Microsoft Dynamics CRM v súlade s požiadavkami zákazníka
• Podpora užívateľov v oblasti CRM
• Komunikácia so zákazníkom a spolupráca s členmi tímu IT pri riešení problémov
• Popis a návrh zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie
• Komunikácia s IT kolegami v rámci globálnej spoločnosti na dennej báze
• Podieľanie sa na bežnej činnosti lokálneho IT
• Zaškolovanie junior CRM konzultantov/vývojárov
• Práca s .NET, ASP.NET, XML, C#, JavaScript, SQL, jQuery, HTML
• Riadenie migračných procesov na aplikačnej báze
• Testovanie a debugovanie
• Vedenie dokumentácie o stave a rozpracovaní kódovaných modulov
• Tvorba prevádzkovej dokumentácie
• Tvorba používateľských príručiek
• Samostatná a operatívna komunikácia so zákazníkom, príprava podkladov na konzultácie
• Komunikácia s manažérom o stave vykonanej práce
• Práca podľa pokynov príslušného nadriadeného súvisiacich s charakterom práce
• Kontinuálne sa vzdelávať aj formou samoštúdia

• mladý, energetický vývojový tím
• príjemné prostredie, atmosféra a celková kultúra
• vzdelávanie zamestnancov a možnosti kariérneho rastu
• iné zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Základy
ASP.NET - Základy

• Expertná znalosť a skúsenosti s vývojom aplikačných riešení v prostredí CRM
• Znalosť programovacích jazykov C#, ASP.NET na úrovni konzultant bude výhodou
• Skúsenosti s nasadzovaním SQL reporting services pri tvorbe dashboard reportov
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti pre prácu so zákazníkom
• Logické, analytické a procesné myslenie
• Zodpovednosť a tímový hráč
• Skúsenosti v odbore min. 4 roky

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2750755  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016