Koordinátor v automobilovom priemysle v Hlohovci

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť v automobilovom priemysle? Viete efektívne viesť ľudí?
Flexibilita a dobrý time management sú Vašou vizitkou?

Sme radi! Pretože pre Vás máme ponuku. Čo budete vykonávať?
- participovať na našich projektoch v automobilovom priemysle
- riadiť, koordinovať a školiť našich zamestnancov, kontrolórov kvality, na viacerých prevádzkach
- posudzovať a rozhodovať o nezhodných výrobkoch
- spolupracovať s pridelenými klientmi na daných projektoch
- evidovať a vykonávať pracovné záznamy

Čaká Vás pestrá práca, ktorá si vyžaduje znalosti a spôsobilosti, ale prináša veľa výhod:

- zaškolíme a podporíme Vás zo strany našej medzinárodnej firmy
- budeme mať záujem o dlhodobú spoluprácu v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej už v 12 krajinách
- získate stabilný a motivujúci príjem
- dostanete služobný automobil
- dostanete služobný notebook a telefón
- čaká Vás príjemný pracovný kolektív
- máte možnosť vytvoriť si svoj vlastný kolektív, ktorý budete viesť

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia si osobného pohovoru pre získanie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- strojárske zameranie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- flexibilita a schopnosť byť online 24 hod. /7
- spoľahlivosť za vykonanie zverených úloh
- rozhodnosť a prirodzená autorita
- skúsenosť s vedením ľudí
- manžérsky a tímový duch
- manažérske a stojárske skúsenosti výhodou
- ovládanie cudzích jazykov : anglický, nemecký jazyk - výhodou

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2819445  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou