Kontrolór kvality v Kežmarku až 4€/hod.

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok, okres Kežmarok
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
3€/hod. na dohodu o prac. činnosti alebo 4€/hod. na voľnu živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu?

- vizuálne kontrolovať komponenty v automobilovom priemysle podľa zadaných špecifikácií
- manipulačné práce s komponentmi
- riadiť dokumentáciu
- pracovať na dvojzmennej prevádzke (ranné a poobedné 8 hod. zmeny)

- fyzicky nenáročná práca
- radi Vás zaškolíme
- máme záujem o dlhodobú spoluprácu
- získate stabilný príjem v našej prosperujúcej mezdinárodnej spoločnosti pôsobiacej už v 12 krajinách
- bude Vám patriť nepretržitá podpora zo strany koordinátora
- bude Vás čakať príjemný pracovný kolektív, ktorého môžete byť súčasťou

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia sa na osobnom pohovore pre obsadenie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 100% dobrý zrak,
- spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- chuť učiť sa nové veci a pracovať,
- tímový duch

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2797077  Megjelentetés dátuma: 3.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3€/hod. na dohodu o prac. činnosti alebo 4€/hod. na voľnu živnosť