5.40 €/za hodinu - Práca v automobilovom priemysle v Malackách + 30 € za doručenie zamestnanca

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5471 Malacky 90101, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,40€/hod. na voľnú živnosť alebo 3,70€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu?

- obsluha stroja, prekladanie dielov do paliet a manipulačné práce s kovovými komponentmi pre automobilový priemysel
- evidovať výsledky svojej činnosti
- prácu budete vykonávať na 12 hodinové zmeny alebo 8 hodinové zmeny

- zaškolíme Vás
- poskytujeme DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti - sme už v 12 krajinách!
- získate stabilný a motivujúci príjem
- doručte nám zamestnanca a získajte 30€ ako bonus
- budete mať nepretržitú PODPORU zo strany koordinátora a prosperujúcej firmy
- čaká Vás príjemný pracovný kolektív

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia sa na stretnutí pre získanie tejto pozície.

Už teraz sa na Vás tešíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak,
- spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- chuť učiť sa nové veci a pracovať,
- manuálna zručnosť,
- tímový duch,

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2734563  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,40€/hod. na voľnú živnosť alebo 3,70€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti