Vývojár mobilných aplikácií

EventPro Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Školská 10, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletizácia úloh rozvoja v čase so zodpovedajúcou úrovňou kvality za účelom podpory projektového úsilia.
• Participácia na projekte digitálnych technológií od konceptu až po implementáciu a počas všetkých etáp životného cyklu vývoja softvéru.
• Tvorba pracovných odhadov vychádzajúcich z technologických konceptov a požadovanej dokumentácie.
• Podpora implementácie projektov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vynikajúce písomné a ústne komunikačné schopnosti.
• Vysokoškolské vzdelanie v odbore počítačových vied alebo príbuznom odbore, kreditovanej univerzity, ekvivalentne 4-ročná praktická skúsenosť v oblasti vývoja.
• Bakalársky stupeň v odbore počítačových vied alebo v podobnom technickom odbore štúdia alebo ekvivalentná praktická skúsenosť.
• Rozsiahle pracovné skúsenosti v iOS/Android vývoji & súvisiacich technológiách.
• Prax v oblasti vývoja softvéru (Objective-C alebo Swift s využitím iOS alebo OS X frameworks).
• Pracovná skúsenosť s iOS frameworks ako Core Data, Core Animácie, Core Grafiky a Core Text).
• Dôsledná znalosť XCODE, Objective-C a Cocoa Touch.
• Skúsenosť s third-party libraries a APIs.
• Publikácia minimálne jednej iOS apps v apple store.
• Dôkladné chápanie celkového životného cyklu mobilného vývoja.
• Skúsenosť s agilným vývojom softvéru.
• Pracovná skúsenosť s RDS cez sieťové prepojenie k serverom cez TCP.
• Pracovná znalosť všeobecného mobilného prostredia, stavby, trendov a nových technológií.
• Plná znalosť Android framework, sady softvérových nástrojov a populárnej third-party libraries.
• Poznanie Androidových testovacích nástrojov a úsudok písať stručné a efektívne jednotkové testy.
• Nástroje pre riešenie problémov v oblasti vývoja webu (Fiddler, Charles, atď.) a/alebo nástroje pre riešenie mobilných problémov (Android ADB Logcat atď.).
Preferovaná kvalifikácia:
• Skúsenosť s jednym alebo viacerými programovacími jazykmi všeobecného využitia vrátane, avšak nie obmedzene: Java, C/C++, C#, Python, JavaScript, Go, alebo Swift.
• Znalosť iOS SDK výkonných nástrojov a opitmalizačných techník.
• Skúsenosť s open source libraries ako volley, Square Android libraries.

Sme nekonvenčná, interaktívna marketingová agentúra z Európy s diverzifikovaným tímom kreatívnych, talentovaných marketérov, mediálnych expertov, budovateľov značiek, dizajnérov webových stránok, a digitálnych špecialistov orientovaných na výsledky, ktorí vždy idú po dokonalosti.
V jadre sme kreatívni inovátori, narušitelia rutiny, ktorých poháňajú novo vznikajúce technológie a vnútorné hodnoty, čo nás robí jedinečnými o odlišuje od zastaraných tradičných byrokratických agentúr vo svete.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2798856  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou