Aplikačný špecialista

EuroView s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Druhá úroveň podpory core banking a CRM aplikácií bežiacich na rôznych platformách
- Analýza a riešenie vzniknutých problémov v aplikáciach
- Nasadzovanie opráv a zmien v aplikáciach
- Správa užívateľských prístupov
- Monitorovanie behu aplikácií
- Komunikácia s rôznymi útvarmi v spoločnosti, vrátane dodávateľov IT riešení
- Tvorba a revízia dokumentácie
- Reporting
- Implementácia skriptov na automatizáciu rutinných úloh

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnosť rotácií v rámcí spoločnosti
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch banky – balík služieb, úvery,
zmenárenské služby
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Možnosť stať sa akcionárom banky
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
· Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient je lídrom na trhu v oblasti bankovníctva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Praktická skúsenosť s prácou v UNIX prostredí
- Znalosť SQL a práce s databázou Oracle, prípadne DB2
- Skúsenosti so skriptovaním v shelli
- Skúsenosti s IIS webovým serverom
- Výhodou základná znalosť AS400/MIdas, Siebel a IBM Unica
- Silná orientácia na riešenie problémov a schopnosť vidieť tzv. "big picture"
- Základná znalosť IT procesov podľa ITIL
- Proaktívnosť, serióznosť a spoľahlivosť
- Tímový hráč

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3156006  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou