Java Developer - Bratislava

EuroView s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj JAVA aplikácií
- aplikovanie riešení v oblasti webových technológií
- práca na projektoch v oblasti využívania portálových riešení na podporu biznis procesov
- práca na projektoch v oblasti biznis aplikácií
- práca v dynamickom tíme, využívanie rôznych spôsobov vývoja

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavé lokálne aj medzinárodne projekty
- Možnosť odborného aj jazykového vzdelávania
- 5 dni dovolenky navyše
- Možnosť prace z domu
- Prepracovaný systém benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je lídrom na trhu v oblasti informačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- 3+ skúsenosti s vývojom v JAVA
- Znalosť anglického jazyka
- Technické znalosti: Java, JSP, JSF, Spring, Hybernate, HTML, AJAX, SQL, JIRA
- Výhodou znalosť JDBC, SOA, ESB, JUnit, AOP, HA
- Schopnosť pracovať v tíme
- Zodpovedný prístup
- Iniciatíva, proaktívny prístup
- Schopnosť prispôsobiť sa zmenám

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2802870  Megjelentetés dátuma: 18.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou