Vodič VZV - Reach Truck - Holandsko. Odchod: Ihneď

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Holandsko - Roosendaal, Venray, Waalwijk, Tilburg, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov, ktorí majú minimálne 3-oj mesačné predchádzajúce pracovné skúsenosti s prácou na VZV - Reach Truck. (pákové ovládanie vidlíc alebo tlačidlové ovládanie vidlíc)

Náplňou práce je manipulácia s tovarom, vyskladnenie tovaru, práca na reach truck. (drobná elektronika, CD nosiče, DVD nosiče, sušiče na vlasy, elektrické zubné kefky a pod. ), uskladnenie tovaru do výšky cca 9-12 metrov (skúsenosti min. 3 mesiace a viac)

Mzda:
mesto Roosendaal, Venray
10,21 Eur brutto/hod. + 8% holiday money

mesto Waalwijk, Tilburg
9,84 Eur brutto/hod. + 8% holiday money + príplatok na poobednej smene

Každý pracovník musí absolvovať pred nástupom do práce test na reach truck.

Je tu možnosť umiestniť kamarátov.

Okrem skúseností je potrebné mať platnú licenciu na Reach Truck (nepostačuje slovenská licencia). Ak máte skúsenosti s prácou na Reach Truck a máte iba slovenskú licenciu, zamestnávateľ Vám zabezpečí v Holandsku školenie.
1 dňové školenie - cena 135 Eur
2 dňové školenie - cena 270 Eur.
Zamestnávateľ hradí školenie za pracovníkov. V prípade ak nedodržíte zmluvu, teda nezostanete pracovať min. 6 mesiacov, zamestnávateľ Vám cenu školenia ztrhne zo mzdy. (licencia Vám zostáva a má platnosť v celom Holandsku.)

Pokiaľ nemáte žiadnu licenciu na Reach Truck a chceli by ste ju získať, zamestnávateľ Vám zabezpečí 4 - 5 dnové školenie. Zamestnávateľ za Vás hradí školenie /400 - 500 Euro/ no v prípade ak nedodržíte zmluvu, teda nezostanete pracovať min. 6 mesiacov, zamestnávateľ Vám cenu školenia ztrhne zo mzdy.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu + naskenovanú licenciu z oboch strán na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Veľkosklady s elektronikou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka
- platná licencia na VZV - Reach Truck
- minimálne 3 - 6 mesačné predchádzajúce pracovné skúsenosti
- možnosť pracovať dlhodobo

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2797025  Megjelentetés dátuma: 3.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600