Hotelový technik / Údržbár - Hotel NH Bratislava Gate One ****

EUROHOTEL a.s.

Miesto práce
Ambrušova 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Hotelový technik / Údržbár, s následovnou náplňou práce:

• Technická údržba vnútorných a vonkajších zariadení hotela
• Kontrola kotolne a strojovne
• Kontrola bazénovej technológie

• Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
• Zamestnanecká strava zdarma
• Pracovné oblečenie
• Zamestnanecká cena ubytovania (pre 2 včetne raňajok) v ostatných NH hoteloch
• Zamestnanecká zvýhodnená cena v hoteloch FPD
• Možnosť ubytovania zdarma na 1 noc pre 2 osoby v NH Bratislava Gate One 2x ročne, prenosné na členov rodiny
• 30% zľava na konzumáciu v hoteli
• 50% zľava na thajské masáže v hoteli
• METRO výhody, WINE PLANET 10% zľava, STREET CAFE 30% zľava
• Limousine service 50% zľava
• Oslava narodenín, STAR mesiaca, SUPER STAR roka – rôzne hodnotné odmeny
• Teambuildingy (bowling, husacina, športový deň, lasergame, mikuláš pre deti...)
• Finančná odmena za kalendárny rok
• Fitness – vstup do nášho fitness
• Multisport karta

V prípade, že spĺňate požiadavky pracovného miesta, zašlite svoj životopis s fotografiou a motivačným listom na kontaktný email.

Ceníme si Váš záujem a dovoľujeme si kontaktovať len kandidátov, ktorých profil spĺňa požiadavky pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik/údržbár

• Samostatnosť
• Zmysel pre zodpovednosť
• Schopnosť pracovať v tíme
• Ústretový prístup, príjemné vystupovanie
• Zmysel pre poriadok
• Skúšky odbornej spôsobilosti (elektrotechnik) - výhodou
• Kuričský preukaz - výhodou

NH BRATISLAVA GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete NH Hotel Group s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách. Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcej hotelovej spoločnosti v súčasnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 930486  Megjelentetés dátuma: 19.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac