Finančný analytik

EULER HERMES SA, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Plynárenská 7/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza podnikateľských subjektov na území Slovenskej republiky, monitoring vývoja situácie podnikateľských subjektov.
• Posudzovanie finančnej situácie firiem s cieľom stanovenia adekvátneho ratingu
• Aktívna komunikácia s hodnotenými spoločnosťami
• Vedenie agendy poistných rizík
• Správa a monitoring existujúceho portfólia poistných rizík
• Rozhodovanie o výške poistného limitu
• Aktívna komunikácia s klientom
• Aktívna komunikácia s príslušnými útvarmi Euler Hermes
• Tvorba odvetvových analýz
• Participácia na rôznych projektoch a príprava pravidelných reportov
• Administratívna činnosť súvisiaca so zverenou agendou

• Možnosť profesionálneho a osobného rastu v zázemí medzinárodnej spoločnosti
• Motivujúce platové ohodnotenie vrátane zamestnaneckých výhod
• Možnosť odborného rozvoja a vzdelávania, školenia v zahraničí
• Priestor pre sebarealizáciu a self-management so zameraním na výsledky
• Dynamický kolektív

V prípade záujmu zašlite prosím svoj motivačný list a profesný CV v slovenskom a anglickom jazyku na doleuvedenú mailovú adresu. Pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú na jeden rok s možnosťou následného predĺženia na dobu neurčitú.

Ďakujeme všetým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Vaše životopisy budú uložené v internej databáze, z ktorej budeme v prípade potreby oslovovať vhodných uchádzačov. Zároveň Vás chceme informovať, že budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých vyhodnotíme na základe dostupných informácií ako vhodných pre prvé kolo pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podnikový/finančný manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Analytické schopnosti a predpoklady, finančná analýza, prognostika
- Schopnost orientácie sa vo finačných výkazoch a finančných ukazovateľoch
- Znalosti podvojného účtovníctva
- Makro a mikro ekonomický prehľad
- Komunikačné zručnosti, analytické myslenie, zmysel pre detaily, asertivita, zodpovednosť, schopnosť samostatného rozhodovania, flexibilita, tímovy duch
- Preferovaná 1-2 ročná prax v obore

Spoločnosť Euler Hermes je svetovým lídrom v poskytovaní riešení súvisiacich so zabezpečením obchodu. Naše produkty poistenia pohľadávok prispievajú k väčšej istote podnikateľských subjektov rôznej veľkosti pri obchodovaní doma aj v zahraničí. Ponúkame komplexné riešenia šité na mieru, ktoré dokážu podporiť a zefektívniť manažment pohľadávok.  Sme svetovým lídrom s viac než 110 ročnými skúsenosťami v oblasti poistenia pohľadávok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2804573  Megjelentetés dátuma: 9.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou