Projektový manažér pre projekty financované z fondov EÚ

EUFC SK s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 2, 831 04 Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér s min. 3 ročnou praxou pre projekty financované z fondov EÚ:
1. vypracovávanie žiadostí na spolufinancovanie podnikateľských a investičných zámerov zo štrukturálnych a kohéznych fondov EÚ alebo iných verejných zdrojov,
2. poradenstvo v oblasti dotácií - tvorba dotačných analýz,
3. poradenstvo v oblasti grantových schém štrukturálnych fondov EÚ a národných zdrojov,
4. tvorba a riadenie výberových konaní podľa príslušnej národnej legislatívy alebo metodík poskytovateľov dotácie,
5. administratívne riadenie dotačných projektov vo fáze implementácie
6. projektový manažment dotačne podporených projektov.

1. zázemie nadnárodnej poradenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a perspektívou do budúcnosti
2. prácu v mladom a dynamickom kolektíve
3. motivujúce nadštandardné finančné ohodnotenie podmienené schopnosťami
4. zamestnanecký pracovný pomer
5. samostatnú a zodpovednú prácu v zaujímavom odbore
6. každodenný kontakt s našimi klientmi
7. možnosť profesijného rastu
8. stabilitu a dobré zázemie
9. dlhodobú perspektívu
10. zamestnanecké benefity

Informácie o výberovom konaní

Ďalej požadujeme:
• orientáciu a skúsenosti v oblasti štrukturálnych fondov,
• orientáciu a skúsenosti v oblasti výberového konania – výhodou,
• výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
• všeobecný prehľad,
• schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne,
• precíznosť, časovú flexibilitu.

Vaše ponuky v podobe motivačného listu spolu so štruktúrovaným životopisom vrátane fotografie a súhlasom so spracovaním údajov zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]

Na základe posúdenia budete následne pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
všeobecný prehľad
precíznosť a časová flexibilita

EUFC SK s.r.o. dlhodobo buduje koncept konzultačnej a poradenskej spoločnosti na najvyššej úrovni so štandardizovanými procesmi, sofistikovanými riešeniami a kvalitnými expertmi v danom segmente.
EUFC SK s.r.o. poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1969602  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou