Technik, správca na úseku správy bytových domov

ETP Management budov, s.r.o.

Záhradnícka, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacmzda v závislosti od praxe a profilu kandidáta, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná technická a administratívna starostlivosť o bytové domy, zabezpečenie prevádzky bytových domov, pravidelné prehliadky a kontrola bytových domov, vybavovanie reklamácií, pravidelná starostlivosť o klientov, vedenie domových schôdzí

bonusový systém, primeraný sociálny program

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím životopis na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, empatia, presnosť a precíznosť, trpezlivosť, zvladanie stresu, schopnosť plánovať, prioritizovať a koordinovať viacero aktivít

Spoločnosť zaoberajúca sa spravovaním nehnuteľností bytového charakteru s poskytovaním ekonomického a technického poradenstva a právnej podpory v zmysle zákona 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a NP v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1432862  Megjelentetés dátuma: 22.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac