Regionálny a technický manažér

ETI ELB s.r.o. v likvidácii

Košice, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegov s novými nápadmi a chuťou presadiť sa!
Hlavnou náplňou práce bude rozvoj obchodných aktivít, budovanie vzťahov a technická podpora pre zákazníkov.

Vašou úlohou bude:
- predaj produktov z firemného portfólia na slovenskom trhu - v oblasti východného Slovenska
- starostlivosť o pridelené portfólio zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- podpora projektantov a projektov
- podieľanie sa na plnení obchodného plánu

Motivujúce mzdové ohodnotenie
Možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu
Automobil, notebook, mobilný telefón
Technické a obchodné školenia
Práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem! Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny a otvorený prístup k práci
Výhodou je schopnosť čítať elektrotechnické schémy

Spoločnosť ETI ELB, s.r.o. je súčasťou koncernu ETI Elektroelement d.d. so sídlom v Izlake, v Slovinskej republike.
Spoločnosť bola založená v r. 1950 a na Slovensku pôsobí od r. 2003.
Dcérske spoločnosti sú rozšírené v 13 krajinách Európy a zamestnávajú do 2000 zamestnancov.
Značka ETI sa predáva vo viac ako 70 štátoch sveta a zastáva významnú pozíciu jedného z hlavných európskych výrobcov a predajcov elektrotechnických komponentov a systémov. www.etielb.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2398498  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou