Schvaľovateľ - správca úverov

ESSOX s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, 821 08 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Schvaľovanie úverových návrhov a príprava podkladov k schváleniu pre vyššie kompetencie
• Práca s úverovými registrami
• Finančná a nefinančná analýza firemných klientov
• Komunikácia s predajnými miestami pri posudzovaní žiadostí
• Spracovanie, správa úveru
• Komunikácia s vnútornými útvarmi spoločnosti k nastaveniu procesov, pravidiel a stratégií

• Možnosť profesného rozvoja v perspektívnej oblasti finančných služieb
• Zaujímavé platové hodnotenie a motivujúci systém zamestnaneckých výhod
• Zázemie veľkej medzinárodnej inštitúcie (Komerční Banka a a Société Générale)
• Prácu v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Požadujeme:
• Stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie ideálne ekonomického zamerania
• Analytické myslenie
• Samostatnosť a spoľahlivosť
• Ochotu učiť sa novým veciam
• Znalosť finančného prostredia výhodou
• Znalosť finančnej analýzy a problematiky financovania živnostníkov a právnických osôb výhodou

Finanční skupina Komerční banky, ESSOX a PSA Finance Slovakia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2734967  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016