IT a grafický guru

eSlovensko Bratislava

Miesto práce
Mikulášska 27, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spravovanie web stránok spoločnosti a ich priebežný redizajn
- aktualizácia a správa obsahu a grafiky na web stránkach
- prax v zalamovaní kníh
- monitoring návštevnosti stránok
- grafické spracovanie marketingových kampaní a dokumentov (letáky, plagáty, inzercie, bannery, publikácie, ...)
- návrhy a realizácia printovej grafiky, príprava podkladov pre tlač
- vytváranie vizuálnych konceptov

- zaujímavá pracovná príležitosť
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- práca v stabilnej spoločnosti
- kancelárie pri hrade

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené vzdelanie v oblasti informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
HTML - Pokročilý
WordPress - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Samostatná, iniciatívna a tvorivá osobnosť
- Vysoká lojalita
- Schopnosť myslieť v súvislostiach (prepájanie viacerých projektov, minulých úspechov, budúcich stratégií...)
- Znalosť grafických programov
- Znalosť filmárčiny výhoda (moviebordy, strih, animácia, kamera...)
- Požadované vzdelanie stredoškolské, vysokoškolské I. alebo II. stupňa

Nezisková, mimovládna organizácia eSlovensko bola založená roku 2002. Zaoberá sa najmä primárnou a sekundárnou prevenciou a neformálnym vzdelávaním na Slovensku. Inováciami a moderným jazykom pracuje s deťmi a mládežou, ponúka im vedomosti z oblastí, ktoré slovenské školstvo svojimi osnovami nepokrýva. Reaguje na aktuálne potreby spoločnosti a efektívne ich tlmočí mladej generácii. Internet a nové technológie sú hlavné témy projektov eSlovensko. Prostredníctvom ústredného portálu www.ZODPOVEDNE.sk učí používať internet zodpovedne a bezpečne. Od roku 2007 je eSlovensko o.z. súčasťou európskej siete Safer internet Center a zabezpečuje aj bezplatnú linku Pomoc.sk na čísle 116 111.
Viac informácií nájdete na stránkach:

www.zodpovedne.sk
www.pomoc.sk
www.stopline.sk
www.OVCE.sk
www.nehejtuj.sk
www.kybersikanovanie.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2567514  Megjelentetés dátuma: 27.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500