Údržbár v hotelovom komplexe

Naše Farmy, a. s.

Hotel Kukučka, 059 60 Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, okres Poprad
Termín nástupu
13.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o celý rezort : - údržba a úprava vonkajších priestorov,
- údržba spoločných vnútorných priestorov a apartmánov, zabezpečovanie opráv
- prehľad o revíziách a zabezpečovanie ich pravidelných plnení
- používanie hotelového vanu a strojov údržby, základné počítačové zručnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

flexibilita, ústretovosť, slušné vystupovanie a skúsenosti v danej alebo podobnej profesii

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu Naše Farmy tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (poľnohospodárstvo, energetika a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2926369  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800