Plánovač prepráv

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Beckov, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie internej a externej dopravnej kolóny
- príjem a vybavovanie objednávok, dohliadanie na priebeh dopravy
- plánovanie rozvozu zásielok
- aktívne riešenie nezhôd
- komunikácia s vodičmi
- práca v nepretržitej prevádzke ( krátky - dlhý týždeň )
- miesto výkonu práce: Beckov

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- samostatná a zodpovedná práca
- zaujímavé finačné ohodnotenie vždy včas na účet
- benefity spoločnosti, príspevok na stravovanie, zamestnanecké pôžičky , zamestnanecké nákupy, firemné akcie
- mobilný telefón
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- osobný a profesijný rozvoj

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom, faxom, príp. poštou. Do predmetu správy napíšte názov pozície "Plánovač prepráv ".

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti ESA LOGISTIKA s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. stredoškolské vzdelanie všeobecného zamerania
- zodpovednosť, lojálnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota učiť sa
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- PC zružnosti - MS Office - Excel aktívne

Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., funguje na trhu už 30 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2733057  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou