Pracovník plánovania a riadenia výroby

Cavo Automotive Slovakia s.r.o.

Priemyselný park Sever, Dolné Hony 9, 949 01 Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a riadenie výrobných zákaziek
Sledovanie výrobných zákaziek
Komunikácia so zákazníkom
Príprava podkladov k vývozom

Príležitosť pracovať v zahraničnej spoločnosti, možnosť sebarealizácie, profesionálneho rastu a získavania skúseností v medzinárodnom prostredí, vzdelávací a motivačný program, práca v mladom dynamickom kolektíve.

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom a v nemeckom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu e-mailom, prípadne poštou. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Osobne budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám pracovnej pozície.

Nezabudnite nám udeliť súhlas podľa zákona 428/2002 Z.z. s evidenciou a spracovaním osobných údajov v databáze ucházačov o zamestnanie.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný prístup k práci
Organizačné schopnosti
Spoľahlivosť, samostatnosť, dôslednosť
Komunikačné schopnosti
Flexibilita
Záujem spolupracovať
Technické myslenie
Práca s PC
Znalosť nemeckého/anglického jazyka výhodou
Ochota vzdelávať sa a ďalej rozvíjať svoje vedomosti

Výroba a montáž komponentov pre automobilový priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 755197  Megjelentetés dátuma: 25.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou