Administratívny pracovník plánovania a riadenia výroby

Cavo Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 9, 949 01 Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na oddelení plánovania a riadenia výroby
Príprava podkladov pre plánovanie a riadenie výroby
Zber a spracovanie údajov z výroby
Kompletizácia podkladov z výroby

Bližšie špecifikované pri osobnom pohovore

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu e-mailom, prípadne poštou. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Osobne budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na uvedenú pracovnú pozíciu.

Nezabudnite nám udeliť súhlas podľa zákona 428/2002 Z.z. s evidenciou a spracovaním osobných údajov v databáze ucházačov o zamestnanie.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť, dôslednosť
Flexibilita, komunikatívnosť
Záujem spolupracovať
Znalosť práce na PC
Znalosť nemeckého / anglického jazyka vítaná
Ochota vzdelávať sa a ďalej rozvíjať svoje vedomosti

Výroba a montáž komponentov pre automobilový priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1308922  Megjelentetés dátuma: 25.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou