Obchodník/Dispečer pre dopravu sypkých komodít

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, okres Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za nákup a predaj dopravných služieb
- zodpovednosť za plnenie plánu nákupu a predaja dopravných služieb
- zodpovednosť za vedie aktívnych rokovaní s obchodnými partnermi v zmysle obchodnej stratégie
- zodpovednosť za riadenie obchodných aktivít a procesov u dodávateľa
- riešenie reklamácií s dodávateľmi ako aj odberateľmi
- zodpovednosť za pohľadávky v zmysle pokynov priameho nadriadeného
- koordinácia všetkých prislúchajúcich činností v zmysle strategických cieľov a zámerov spoločností hodlingu

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikovej predajni Slov.liehovarov a likérok
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc
- pitný režim

- je nutná znalosť aspoň jedného z uvedených jazykov na komunikatívnej úrovni (vedenie rokovaní)
- prax v obchode alebo doprave

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť RT LOGISTIC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

dopravné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatný, ale zároveň aj tímový hráč
- flexibilný

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3116597  Megjelentetés dátuma: 29.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou