Senior Špecialista odd. Business Development

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, okres Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie nových investičných príležitostí pre spoločnosti holdingu,
• príprava štúdií k novým investičným príležitostiam,
• podrobné technicko-technologické vypracovanie projektov,
• realizácia prieskumu trhu, vrátane vypracovania tendrovej dokumentácie, pri obstarávaní partnerov na dodávku prác a zariadení,
• spracovanie a vyhodnocovanie ponúk získaných od potenciálnych zmluvných partnerov,
• vypracovanie, prejednanie a úprava komplexnej technicko-technologickej dokumentácie projektu,
• komunikácia s ostatnými členmi pracovného tímu v súvislosti s oponentúrou a vzájomným posudzovaním predložených dokumentov a materiálov zo strany zmluvných partnerov,
• spracovanie pripomienok a stanovísk k zásadným materiálom ako aj podkladom pre rozhodovanie GR spoločností holdingu, resp. predstavenstva,
• navrhovanie a prijímanie opatrení, po konzultácii s projektovým tímom, na optimalizáciu budúceho technologického režimu na jednotlivých výrobno – technických prevádzkach z hľadiska ekonomiky výroby, bezpečnosti práce, protipožiarnej ochrany, hygieny a dodržiavania zákonov a vyhlášok

široký program benefitov

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu alebo poštou.
Spätne budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, chemický, chemicko-technologický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

požadovaná prax 3 - 5 rokov

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2730961  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou