Junior zmenový majster

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, okres Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zverenej časti výroby bioetanolu – preskladnenie kukurice zo skladu do prevádzkových síl, mletie, hydrolýza, fermentácia, spracovanie výpalkov a výroba DDGS, výroba kukuričného oleja, CIP jednotky a skladu pomocných surovín, destilácia, rektifikácia, odvodnenie liehu a chod prevádzkových zásobníkov produktu;
- koordinácia činností podriadených zamestnancov,
- kontrola dodržiavania technologickej a pracovnej disciplíny, ako aj zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnej ochrany, hygieny a sanitácie

široký program benefitov

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, chemický, chemicko-technologický, biotechnologický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- pracovná flexibilita
- zodpovednosť a odolnosť voči stresu
- organizačné a riadiace zručnosti

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2730847  Megjelentetés dátuma: 3.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou