Rušňovodič / vedúci posunu

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac1000 € brutto ( po úspešnom absolvovaní kurzu- počas kurzu mzda 850€ brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a riadenie posunu na vlečkách závodov , riadenie hnacích vozidiel na vlečke závodov
- denná kontrola hnacích vozidiel,
- správne a včasné prichystanie železničných vozňov k nakládke a vykládke,
- zabezpečenie pristavenia všetkých železničných vozňov na váženie
- plombovanie, polepenie vozňov pripravených na expedíciu,
- údržba vlečky
- realizuje prevádzkové ošetrenie hnacích vozidiel,
- vykonáva permanentnú vizuálnu kontrolu technického stavu železničnej vlečky,
- vykonanie pravidelných a odborných skúšok, školení a preskúšaní organizovaných zložkami ŽSR ÚIVP v zmysle platných predpisov.

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikových predajniach
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Pozíciu obsadzujeme pre našu holdingovú spoločnosť RT Logistic, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

železničná doprava, technické, elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, precíznosť, praktické myslenie.

odborná skúška č. 511 – rušňovodič, vedúci posunu vo vlečke-výhodou

zabezpečujeme kurz v prípade, že nemáte odbornú spôsobilosť

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1869339  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mesiac1000 € brutto ( po úspešnom absolvovaní kurzu- počas kurzu mzda 850€ brutto)