Sadrokartonisti

Enmont s.r.o.

Miesto práce
Okružná 37/22, 935 34 Veľký Ďur, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o sadrokartonárske práce v Nemecku (Bavorsko a Bádensko-Württembersko).

- všetky formy zamestnania
- práce zaistené u partnerov na dlhú dobu
- dobré platobné podmienky, odmena 2x mesačne a splatnosťou 14 - 20 dní
- práce na výkon 80% aj na hodinovku 20%

Naša spoločnosť dostáva od svojich partnerov denne nové ponuky na sadrokartonárske, aj iné práce stavebného charakteru.
Momentálne dohodnuté stavby sa nachádzajú v mestách Münsterland a Bielefeld.
Tieto práce sú ohodnotené na výkon preto každý pracovník musí bezpodmienečne ovládať svoju prácu.

Predpokladaný nástup do práce 4 alebo 5.10.
- pracuje sa od pondelka do soboty
- každý pracovník si musí vybaviť formulár A1
- fakturovať sa bude 2x mesačne so splatnosťou 14 dní
- pre živnostníkov je nevyhnutné si vybaviť výnimku zo zrážkovej dane (stavebná daň), aby sa nemusela zrážať z faktúr (pomôžeme pri vybavovaní)

Ak Vás táto ponuka zaujala prosím o životopisy, alebo prihlásenie na e-mail: [email protected] , tel.: 0905534505

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ochota a schopnosť pracovať na turnusy v zahraničí.
Vykonávanie sadrokartonárskych prác všetkého druhu podľa potreby na vysokej úrovni, bez závad a nedorobkov.
Očakávame prihlásenie predovšetkým menších skupín, 4-5 montérov a zohratých partií v ktorých aspoň jeden ovláda nemecký jazyk a druhý sa aspoň dokáže dohodnúť na stavbe.

Zámočníctvo, kovoobrábanie, opravy pracovných strojov, uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2741328  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3000